Yükleniyor...
Softrede E-Ticaret

E-Ticaret sayesinde, markanızı dünyaya açın!

Bize Ulaş
E-Ticaret

İşinize Hız Katacak Verilerle Tanışın.

E-TicaretImage

E-Ticaret?

Firmanız/Kuruluşunuz için online alışveriş fırsatını yaratın. Ürünlerinizin daha çok müşteriye ulaşmasını sağlayarak yurt içi/yurt dışı markanızın kalitesini arttırın. Güvenilir, anlaşmalı bankalarla yarattığımız bu fırsatta hızlı ödeme işlemleri, stok kontrolü gibi özelliklerden yararlanın.

E-Ticaretin Faydaları

Satmak istediğiniz ürünü kendi sitenizde yayınlamak; daha fazla müşteriyle iletişim kurmanızı sağlar. Bu markanızın popülaritesini yüksek oranda arttırır çünkü insanlar alışveriş yapmak istediklerinde sizin ürününüzle karşılaştığında ve bu ürünü almak istediğinde başka müşterilere ulaşması muhtemel oranda artar. Google reklamlarında bu ürünün reklamını yaparsanız daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Şirketinizin, çalışanlarınızın hatta tüm müşterilerinizi içine alacak şekilde Android ve iOS tabanlı uygulamalar geliştirerek teknolojiyle tam uyumlu çalışmanızı sağlar.

B2B (Business to Business)

Şirketlerin, saha satış ekibi, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalarının genel adıdır. Tablet ve akıllı telefonlarla desteklenen organizasyonun her bir aşamasına hakim olmanızı sağlar. Sipariş takibi, stok durumu, raporlar, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok yazılımı birbirine bağlayan uygulamalardır.

B2C (Business to Customer)

Şirketlerin son tüketiciye satış yaptığı e-ticaret sitelerinin genel adıdır. Tedarikten teslimata kadar her alanı kontrol edebildiğiniz bir yazılım sistemidir. Online satış, Müşteri hizmetleri desteği, Güvenli ödeme sistemleri vb. alanlara yönelik geliştirilen yaygın bir e-ticaret sistemidir. softrede, güvenli ve sağlam altyapılı e-ticaret siteniz için, hassas ve özenli yazılım modelleriyle ihtiyacınıza yönelik çalışmalar gerçekleştirir.

Birlikte Büyüyelim

E-TicaretImage

İşinizi Yükseltin!

  • Müşteri verilerine bakaran işinizi bir üste taşıyın!
  • Satışlarınızı takip edip, müşterilerinizin zevkleri öğrenin.
  • Tüm türkiyeden müşteriler bulun.
E-TicaretImage

Kazanç

Sitenizin özel panele sayesinde, analizler yaparak hedef kitlerinize ürünler çıkarın. Ve kazancınıza kazanç katın.