Yükleniyor...

Web Tasarım

İşletmenizi dijital yoldan büyütün. Türkiye nin her köşesinden müşteriler bulun.

Aklınıza bir şeyler mi takıldı?

Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Sizin gibi müşteri adaylarımız sıkça sorduğu sorulardan cevaplarınızı bulabilirsiniz.

Kısacası web tasarımı, web sitelerinin planlanması, oluşturulması ve güncellenmesi anlamına gelir. Web sitesi tasarımı ayrıca bilgi mimarisi, web sitesi yapısı, kullanıcı arayüzü, navigasyon ergonomisi, web sitesi düzeni, renkler, kontrastlar, yazı tipleri ve görüntüler (fotoğrafçılık) ile video içerir ve tüm bu web sitesi unsurları birlikte web siteleri oluşturur.

Çoğu zaman, “tasarımın” anlamı yalnızca görsel bir unsur olarak algılanır. Gerçekte, web sitesi tasarımı, kullanılabilirlik, ergonomi, yerleşim düzeni, kullanıcı alışkanlıkları, gezinme mantığı ve web sitelerinin kullanımını basitleştiren ve bilgileri daha hızlı bulmaya yardımcı olan diğer şeyler gibi daha soyut öğeler içerir.

Bazen web sitesi tasarımının teknik yanı tasarımın tanımında vurgulanır. Şüphesiz, modern web sitesi, php, asp, ve cgi gibi sunucu tarafı komut dosyalarını içerir, web sitelerinin görsel tarafı html ve css ile tanımlanır; kullanıcı deneyimi dinamik javascript ve ajax ile geliştirilmiştir. Zayıf teknik bilgiye sahip insanlarla konuşurken, teknik ayrıntılar hakkında konuşmak yerine işlevselliklere odaklanırız; örn. Bir web sitesinin içeriğin yönetim sistemi aracılığıyla ne derece güncelleştirilebileceği ve kullanıcıların görebileceği özellikler.

Klasik anlamda tasarım, bir web sitesinin görsel görünümünü tanımlar. Geleneksel yaklaşım kontrast, renklendirme, denge, vurgu, ritim, grafik unsurların stilleri (çizgiler, şekiller, doku, renk ve yön), simgelerin kullanımı, arka plan dokuları ve genel web sitesi tasarımının genel atmosferini içerir.

Tüm bu unsurlar, web sitesi için belirlenen amaçlara uygun mükemmel bir sonuç oluşturmak için tasarımın temel ilkeleriyle birleştirilir.

Web sitesi yaptırmak, günümüzde işinizi veya hizmetinizi tanıtmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için önemli bir adımdır. İnternet kullanıcıları, web sitesini ilk ziyaret ettiklerinde bir izlenim edinirler. İyi bir web tasarım, kullanıcılara güven verir ve profesyonel bir imaj sunar. Web sitesi, arama motorlarında (SEO) organik olarak görünmenizi sağlar. Bu sayede potansiyel müşterileriniz sizi kolayca bulabilir, sitenizi ziyaret edebilir ve verdiğimiz hizmetlerden faydalanabilir.

Web siteleri için reklam yapmak, web sitenizin daha fazla kişi tarafından keşfedilmesine ve ziyaret edilmesine yardımcı olur. Reklam, web sitenizin hedef kitlesine ulaşmasına ve ürün veya hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olabilir.

Reklam çalışmaları, hedef kitlenize doğrudan erişim sağlar. Reklamları, belirli demografik özelliklere, ilgi alanlarına veya davranışlara sahip kişilere yönlendirebilirsiniz.

Neden Softrededı Tercih Etmeliyim? Firma adımızdan da anlaşılacağı üzere bu işin uzmanıyız ve bu nedenle şirketinizin imajını yakalayan ve kitlenizle etkileşime giren bir web sitesi oluşturmak, planlama, deneyim ve ayrıntılı gözleme gerektirir.

Softrede, her projeye bu önemli nitelikleri göz önünde tutarak yaklaşır. Grafik tasarımcılarımız, programcılarımız, fotoğrafçılarımız ve internet pazarlamacılarımız her biri projenize değerli beceriler getirir ve böylece başarısını garantiler.

Softrede olarak, müşterilerimizle uzun ömürlü ilişkiler kurmayı amaçlıyor. Ne yazık ki, sektörümüz kalite ve müşteri memnuniyeti pahasına hızlı bir kâr elde etmek isteyen birçok tecrübesiz tasarımcılarla doludur. Ancak firmamız sizi destek için başvuracak kimseyle sizi çaresiz bırakıyor.

Müşteri sadakatimiz, Softrede’dın misyonunu belirliyor; projelerimizi sürekli olarak desteklemeye devam ediyoruz.