Yükleniyor...

Web Yazılım

İşletmenizi dijital yoldan büyütün.

Web Tasarım

İnternet evreni günden güne büyüyen, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik gelişimin hız kesmeden devam ettiği büyük bir ekosistem. Bu ekosistemin belirli alanlarda, belirli ihtiyaçlar için çözüme, güncelliğe ve en önemlisi hatasız sistemlere ihtiyacı vardır. İşte bu ihtiyaca cevap; web yazılımlar ve temelini oluşturan kod mimarisidir. softrede, deneyimli yazılım mühendisleriyle, hataları minimize, yaratıcı fikirleri kodlara dönüştürerek maksimize edilmesini amaçlar.

Özel Yazılımlar

Şirket ihtiyaçlarına göre yazılım ve uygulamaların tamamını kapsar. softrede, şirketi ve tüm çalışanlarını kapsayacak şekilde tamamen entegre ve dinamik yazılımlar geliştirir.

Intranet Yazılım

Şirket içi web yazılımlarını kapsar. Şirkete ait sunucularda kapalı ağ sistemi ile çalışmaktadır. Kurum içi uygulamalar şirketin ihtiyacına göre belirlenir. Haberleşme, belge yönetimi, raporlama, bilgi ve dosya paylaşımı, kişi kartları, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi vb. şirket içi uygulamaları kapsar. Şirket ihtiyacına göre özellikler eklenebilir.

Web Tasarım

B2B (Business to Business)

Şirketlerin, saha satış ekibi, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalarının genel adıdır. Tablet ve akıllı telefonlarla desteklenen organizasyonun her bir aşamasına hakim olmanızı sağlar. Sipariş takibi, stok durumu, raporlar, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok yazılımı birbirine bağlayan uygulamalardır.

Web Tasarım

B2C (Business to Customer)

Şirketlerin son tüketiciye satış yaptığı e-ticaret sitelerinin genel adıdır. Tedarikten teslimata kadar her alanı kontrol edebildiğiniz bir yazılım sistemidir. Online satış, Müşteri hizmetleri desteği, Güvenli ödeme sistemleri vb. alanlara yönelik geliştirilen yaygın bir e-ticaret sistemidir. softrede, güvenli ve sağlam altyapılı e-ticaret siteniz için, hassas ve özenli yazılım modelleriyle ihtiyacınıza yönelik çalışmalar gerçekleştirir.